Jaunumi

Latvijā un Igaunijā ienāk jauns veselību veicinošu produktu zīmols “LONGGO”

No novembra lielākajās aptiekās Latvijā un no decembra arī Igaunijā būs pieejami Latvijā radītā zīmola “LONGGO” produkti “FarinGospray”, “FarinGo’s pastilles”, “FarinGo’s lollipops” un “GoRespiro”. Zīmola izveidē ir investēti 46 000 eiro, un tas ir ieviests ar mērķi radīt starptautiski viegli uztveramu un saprotamu produktu zīmolu cilvēku veselībai un labsajūtai gan Latvijas, gan ārvalstu tirgiem. Nākamgad ir plānots “LONGGO” produktu portfeli papildināt ar vēl vismaz četriem efektīviem produktiem un sākt paplašināt uzņēmuma darbību Rietumeiropas un Skandināvijas valstīs.

“Veidojot “LONGGO”, kā lielāko vērtību esam izcēluši cilvēku un viņa vajadzības. “LONGGO” produktu vienotais un viegli uztveramais dizains ir veidots ar mērķi gala patērētājam skaidri un viegli saprotami parādīt mūsu piedāvāto produktu unikalitāti, tādejādi padarot viņu pirkuma izvēli vieglāku un vienkāršāku,” skaidro SIA “LONGGO” valdes locekle un mārketinga vadītāja Ieva Palma.

Zīmols “LONGGO” šī gada augustā starptautiskai reģistrācijai ir pieteicis četras preču zīmes, kuru legalizācijas process noslēgsies šomēnes. SIA “LONGGO” ir Latvijas farmācijas uzņēmuma AS “Olainfarm” meitasuzņēmums. SIA “LONGGO” patērētājiem piedāvā mūsdienīgus dabīgas izcelsmes produktus veselīga dzīves ritma uzturēšanai. Uzņēmuma misija ir uzlabot cilvēku labsajūtu un dzīves kvalitāti ar inovatīviem un efektīviem risinājumiem.

 

Seko mums

 

atpakaļ
Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly.Update my browser now

×